ДБЖ 2E 2E-SD6000RT 6000 ВА
![]() |
2E 2E-SD6000RT 6000 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити 2E 2E-SD6000RT 6000 ВА
Усі ціни 26 →| 67 425 грн. |
ДБЖ 2E SD6000RT, 6kVA/6kW, RT4U, LCD, USB, Terminal in&out (2E-SD6000RT) 2E-SD6000RT | 64 819 грн. | ![]() |
Джерело безперебійного живлення 2E SD6000RT, 6kVA/6kW, RT4U, LCD, USB, Terminal in&out (2E-SD6000RT) | 64 820 грн. |
Пристрій безперебійного живлення 2E 6kW, RT4U (2E-SD6000RT) 2E-SD6000RT | 64 819 грн. |
2E Источник бесперебойного питания SD6000RT, 6kVA/6kW, RT4U, LCD, USB, Terminal in&out | 53 173 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій