ДБЖ 2E 2E-SD6000RT 6000 ВА 7 Агод
Фото 4 |
2E 2E-SD6000RT 6000 ВА 7 Агод 6000 ВА6000 ВА 7 Агод |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E 2E-SD6000RT 6000 ВА 7 Агод
Усі ціни 36 →2E 2E SD6000RT, 6kVA/6kW, RT4U, LCD, USB, Terminal in&out | 61 736 грн. |
Джерело безперебійного живлення 2E SD6000RT, 6kVA/6kW, RT4U, LCD, USB, Ter | 61 736 грн. |
Джерело безперебійного живлення 2E SD6000RT, 6000VA/6000W 2E-SD6000RT | 61 736 грн. |
ДБЖ 2E SD6000RT, 6kVA/6kW, RT4U, LCD, USB, Terminal in&out (2E-SD6000R | 61 736 грн. |
ДБЖ 2E SD6000RT, 6kVA/6kW, RT4U, LCD, USB, Terminal in&out (2E-SD6000RT) | 61 736 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації 2E 2E-SD6000RT
Ціни на 2E 2E-SD6000RT |
---|---|---|---|---|
2E 2E-SD6000RTL 6000 ВА | від 44 761 грн. | 1 пропозиція | ||
2E 2E-SD6000RT 6000 ВА 7 Агод | від 42 043 грн. | 36 пропозицій | ||
2E 2E-SD10000RTL 10000 ВА | від 59 517 грн. | 36 пропозицій |