ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000XLI 1000 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000XLI 1000 ВА Smart-UPS On-Line (для підприємств)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумуляторабайпасімпульсний захистсерверний 1000 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000XLI 1000 ВА
Усі ціни 16 →ДБЖ APC smart-ups srt 1000va (SRT1000XLI) SRT1000XLI | 51 899 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000VA (SRT1000XLI) | 51 899 грн. |
Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 1000VA (SRT1000XLI) | 51 799 грн. |
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000XLI | 51 919 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000XLI
Ціни на APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000XLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000XLI 1000 ВА | від 51 430 грн. | 16 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500XLI 1500 ВА | від 69 320 грн. | 3 пропозиції |