ДБЖ 2E 2E-PS1000L 1000 ВА
Фото 5
2E 2E-PS1000L 1000 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею10 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги165 – 300 В
Байпас (ввімкнення напряму)автоматичний
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Номінальна вихідна потужність800 Вт
Точність вихідної напруги5 %
КПД80 %
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Роз'ємів C13/C14 з резервом1 шт.
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ24 В
Мін. струм зарядки10 А
Макс. струм зарядки15 А
Регулювання струму зарядки
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
захист лінії передачі даних
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняUSB type B
LAN
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації5 – 40 °C
Рівень шуму50 дБ
Розміри (ВхШхГ)215x144x345 мм
Вага11.6 кг
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogквітень 2023
Конструкція пристрою передбачає використання зовнішніх акумуляторних батарей з напругою 24В. Підтримується коректна робота зі свинцево-кислотними гелевими (AGM) акумуляторами. Номінальна (тривала) потужність джерела безперебійного живлення становить 800 Вт, максимальна пікова 1000 Вт. Навантаження підключається до двох стандартних виходів з роз'ємами типу EU Type F (євророзетка) та одного порту C13/C14, також відомого як "комп'ютерна" розетка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E 2E-PS1000L 1000 ВА
Джерело безперебійного живлення 2E PS1000L, 1000VA/800W, на зовнішні АКБ 2*12В, USB+1xC13 (2E-PS1000L) Акція!
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
ДБЖ 2E PS1000L, 1000VA/800W, на зовнішні АКБ 2*12В, 2xSchuko+1xC13 2E-PS1000L
*Максимальна кількість одночасно підключених зовнішніх батарей: 2 шт. *Напруга кожної батареї: 12В. *УВАГА! Ємність батарей м... щеає бути однакова! У разі припинення електропостачання або виникнення інших проблем із мережею на вихідні розетки продовжує подаватися напруга від ДБЖ протягом обмеженого часу. Підключіть до вихідних розеток критично важливе обладнання, наприклад, комп’ютер, монітор або інші пристрої передавання даних. Не підключайте до ДБЖ обладнання, не пов’язане з комп’ютером та комп’ютерним забезпеченням, як-от медичне обладнання, обладнання життєзабезпечення, мікрохвильові печі та пилососи. З огляду на воєнне сьогодення, джерело безперебійного живлення бренда 2Е є «мастхев» майже для кожного. Модель 2E-PS1000L має потужність 1000 ВА/800 Вт. Тип ДБЖ: лінійно-інтерактивний. Основною перевагою пристроїв такого типу є можливість запобігти перебоям в електропостачанні важливих «споживачів», а в разі коливань напруги вбудований трансформатор забезпечить потрібний її рівень на вихідних розетках. Цей ДБЖ постачають без вбудованих АКБ, натомість використовуються зовнішні АКБ 12 В / 7 A*год, завдяки чому користувач може вибирати необхідний тривалий термін автономної роботи. Робочий частотний діапазон моделі 2E PS1000L в межах 50 ~ 60 Гц (автоматичне визначення). Автоматична стабілізація напруги AVR. Особливістю цього ДБЖ є можливість вибору зарядного струму від 1 до 15 А з кроком 1 А. Це подовжує термін експлуатації АКБ та дає змогу використовувати батареї невеликої ємності. Вхід 165 ~ 300 В змінного струму, на виході «чиста» синусоїда 220/230/240 В (можливість налаштування напруги). Дві розетки Schuko + 1 розетка IEC C13, кабель живлення, кабель для підключення зовнішніх АКБ, розніми USB та RJ45. На передній панелі вбудовано LCD-дисплей, на якому відображається стан роботи пристрою, зокрема коди помилок. За ваги 11,6 кг пристрій має розмір 144 × 345 × 215 мм. Тип встановлення: TOWER. Рівень шуму – 50 дБ. Виріб має функції «холодний старт» та «рестарт», захист від короткого замикання, перевантаження, перегріву, повного розрядження акумулятора. Самотестування, автоматичний заряд АКБ, якщо ДБЖ приєднано до мережі, ECO режим економії електроенергії.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2E 2E-PS1000L
Пристрій безперебійного живлення 2E 2E-PS1000L 800W (2E-PS1000L) — це надійний партнер вашої електротехніки, розроблений для... щезахисту від перебоїв в електропостачанні та коливань напруги. Завдяки лінійно-інтерактивній архітектурі, цей ДБЖ автоматично стабілізує напругу, використовує внутрішній AVR-трансформатор для підтримки оптимальної напруги на виходах та забезпечує захист вашої
Mallprix.comМенше року
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
Джерело безперебійного живлення 2E 1000 ВА / 800 Вт / Без АКБ (2E-PS1000L)