Проєкційний екран 2E Tripod 240x240 (0011135T)
![]() |
2E Tripod 240x240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Tripod 240x240
Усі ціни 28 →Проєкційний екран 2E 0011135T 1:1, 135" White | 4 968 грн. | ![]() |
Проекционный экран на треноге 1:1 135'' (240*240 см) 2E 0011135T | 4 968 грн. | ![]() |
Екран на тринозі 2E 135" (240x240, 1:1) (0011135T) 0011135T | 4 968 грн. |
Проекційний екран 2E на триноге 1:1, 135" (0011135T) 0011135T | 4 968 грн. |
Проекційний екран 2E на тринозі, 1: 1, 135 ", 2.4x2.4 м (0011135T) | 4 968 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації 2E Tripod 240x240
| Ціни на 2E Tripod 240x240 |
|---|---|---|---|---|
| 2E Tripod 145x145 | від 2 122 грн. | 31 пропозиція | ||
| 2E Tripod 180x180 | від 2 389 грн. | 32 пропозиції | ||
| 2E Tripod 200x200 | від 2 605 грн. | 39 пропозицій | ||
| 2E Tripod 213x213 | від 2 871 грн. | 31 пропозиція | ||
| 2E Tripod 240x240 | від 3 944 грн. | 28 пропозицій | ||
Рекомендуємо