Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   2E

Фільтр-подовжувач 2E U03ESM1.5

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач 2E U03ESM1.5
Фото 7
2E U03ESM1.5
1.5 м3 м
Колір
Типфільтр-подовжувач
Характеристики
Довжина кабелю1.5 м
Макс. потужність3500 Вт
Макс. навантаження16 А
Переріз дроту1.5 мм²
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)3 шт.
Захиствід стрибків напруги (варистор)
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Штекери розеткипід кутом
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.

Купити 2E U03ESM1.5

Усі ціни 31 →

Подовжувач мережевий 2E 3хТип F, 3х1.5мм кв, 16A, 1.5м, білий (2E-U03ESM1.5)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
300 грн.

2E 2E-U03ESM1.5BK

Мережевий подовжувач 2E модель U03ESM1.5BK призначено для підключення офісної та побутової техніки сумарною потужністю до 3... ще.5 кВт. Максимальна сила струму – 16 А. Має три розетки типу Schuko (F) із заземленням, вилку типу F із заземленням, трижильний кабель із перерізом жили 1.5 мм². Матеріал провідника – мідь. Чорного кольору, довжина кабелю 1.5 м.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
281 грн.

Мережевий фільтр 2E 1.5 м 3 розетки (2E-U03ESM1.5) White 2E-U03ESM1.5

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
299 грн.

2E 2E-U03ESM1.5 White 2E-U03ESM1.5White

Довжина кабелю/1,5 м|Заземлення/Так|Колір виробника/Білий|Максимальне навантаження/3500 Вт|Кількість розеток/3|Тип/Мережевий... щефільтр|Країна виробництва/Китай|Вхідна напруга/220-230 В|Гарантійний термін/1 рік|Вхідний роз'єм/Стандартна вилка (CEE 7/4 Schuko)|Бренд/2E
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Мережевий подовжувач 2E 2E-U03ESM1.5BK

Мережевий подовжувач 2E модель U03ESM1.5BK призначено для підключення офісної та побутової техніки сумарною потужністю до 3.5... щекВт. Максимальна сила струму – 16 А. Має три розетки типу Schuko (F) із заземленням, вилку типу F із заземленням, трижильний кабель із перерізом жили 1.5 мм². Матеріал провідника – мідь. Чорного кольору, довжина кабелю 1.5 м.
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на 2E U03ESM1.5

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації 2E U03ESM1.5

Ціни на 2E U03ESM1.5
2E U03ESM1.5 від 229 грн.31 пропозиція
2E U03ESM3 від 328 грн.39 пропозицій