Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Стільці   /   4You

Стілець 4You Andi 4 Base EK

Фото - Стілець 4You Andi 4 Base EK
Фото 8
4You Andi 4 Base EK
Основне
Призначеннястул крісло
Сидіння і спинка
Форма сидінняквадратна
Оббивка сидіннятканина
Розміри сидіння (ШхГ)63x45 см
Висота сидіння45 – 59 см
Спинкасуцільна (закрита)
Оббивка спинкишкірозамінник
Основа
Опораквадратна основа
Матеріал каркасуметал
Інше
Упори для рук
Регулювання висоти
М'яке крісло
Висота стільця91 см
Максимальне навантаження120 кг
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 4You 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 4You.

Купити 4You Andi 4 Base EK

Усі ціни 6 →

Крісло для майстра, персоналу, відвідувача з регулюванням висоти на ніжці 4YOU Анді хром 4- CH - BASE екошкіра чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimaHouse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 271 грн.

Крісло для майстра, персоналу, відвідувача з регулюванням висоти на ніжці 4YOU Анді 4- BK - BASE екошкіра червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimaHouse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 800 грн.

Крісло для майстра, персоналу, відвідувача з регулюванням висоти на ніжці 4YOU Анді 4- GD - BASE екошкіра червона

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimaHouse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 542 грн.

Крісло для майстра, персоналу, відвідувача з регулюванням висоти на ніжці 4YOU Анді 4- BK - BASE екошкіра чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimaHouse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Крісло для майстра, персоналу, відвідувача з регулюванням висоти на ніжці 4YOU Анді 4- GD - BASE екошкіра чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimaHouse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Крісло для майстра, персоналу, відвідувача з регулюванням висоти на ніжці 4YOU Анді хром 4- CH - BASE екошкіра червона

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimaHouse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на 4You Andi 4 Base EK