Оперативна пам'ять A-Data Notebook Premier DDR4 1x8GB AD4S266688G19-RGN
![]() |
A-Data AD4S266688G19-RGN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації A-Data Notebook Premier DDR4 1x8GB
| Ціни на A-Data Notebook Premier DDR4 1x8GB |
|---|---|---|---|---|
| A-Data Notebook Premier DDR4 1x8GB AD4S240038G17-S | від 1 950 грн. | 1 пропозиція | ||
| A-Data Notebook Premier DDR4 1x8GB AD4S26668G19-SGN | від 4 618 грн. | 1 пропозиція | ||
| A-Data Notebook Premier DDR4 1x8GB AD4S32008G22-SGN | від 3 555 грн. | 1 пропозиція | ||