Щітка для обличчя Aimed Neck RF Lifting EMS+LED
![]() |
Aimed Neck RF Lifting EMS+LED |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aimed Neck RF Lifting EMS+LED
Усі ціни 8 →| 1 299 грн. |
Мікрострумовий масажер для шиї та обличчя AIMED Neck RF Lifting EMS+LED Pink | 1 299 грн. |
AIMED Neck RF Lifting EMS+LED Pink (AI-NeckEMSpink) NeckRFLiftingEMS+LEDPink(AI-NeckEMSpink) | 1 299 грн. |
| 1 299 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →