Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Підставки й кріплення   /   Anda Seat

Настільне кріплення Anda Seat Stealth II

Фото - Підставка / кріплення Anda Seat Stealth II
Відео 1Фото 37
Anda Seat Stealth II
Колір
Типнастільне кріплення
Монтажструбцина
Характеристики
Мінімальна діагональ17 "
Максимальна діагональ32 "
Максимальне навантаження9 кг
Регулюваннянахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
обертання
регулювання висоти
Кути та розміри
Кут нахилу вгору90 °
Кут нахилу вниз45 °
Кут повороту180 °
Кут обертання180 °
Кріплення VESA75x75 мм
100x100 мм
Інше
Приховане укладання дротів
Офіційний сайтandaseat.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Маркування виробника
AD-W-A6D-1S-BB

AD-W-A6D-1S-BO

AD-W-A6D-1S-BS

Ще
AD-W-A6D-1S-FW

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anda Seat 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anda Seat.

Купити Anda Seat Stealth II

Усі ціни 216 →

Настільне кріплення для монітора Anda Seat Stealth II 17’’-32’’ Black (AD-W-A6D-1S-BB)

Настільне кріплення для монітора Anda Seat Stealth II — це сучасне рішення для оптимізації робочого простору та підвищення ко... щемфорту користувача. Цей пристрій призначений для моніторів із діагоналлю від 17 до 32 дюймів і витримує вагу до 9 кг, що робить його універсальним для більшості сучасних дисплеїв. Кріплення поєднує міцність, функціональність і елегантний дизайн, що дозволяє
Secur.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 299 грн.

Кріплення для монітора Anda Seat Stealth II 17 White (AD-W-A6D-1S-FW) AD-W-A6D-1S-FW

Кріплення для монітора Anda Seat Stealth II 17 White (AD-W-A6D-1S-FW) / AndaSeat / Для монітора / 17"-32" / 100х100 / ≤ 9 кг... ще/ Обертання / 12 міс / АЛ-00010396
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 999 грн.

Настільне кріплення для монітора Anda Seat Stealth II 17''-32'' Blue (AD-W-A6D-1S-BS)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 679 грн.

Кронштейн Anda Seat Stealth Blue (AD-W-A6D-1S-BS) AD-W-A6D-1S-BS

Офіційний партнер Anda Seat
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 699 грн.

Кріплення для моніторів Anda Seat Stealth Ii 17''-32'' White

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Anda Seat Stealth II

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
гарна модель, понравилося
31 січня 2026
Ви користовую з 13.11.2025. Доволі простий в встановленні, інструкція цілком зрозуміла, окрім моменту з пластиковими кільцями (будьте уважні). Монітор 27", тримає доволі впевнено, при гойданні стола, не просідає, лише в самій верхній точнці, є погойдування. Регулювання зручне й легке. З неприємного, регулювання кута нахилу монітору, воно дуже жорстке і в моєму випадку трапилось, що одна з бокових, пластикових накладочок, в верхній точці, має відірване кріплення.
Доволі зручне, надійне кріплення
кут нахилу, проблемно регулюється
Старий чорткористуюся Anda Seat Stealth II кілька місяців
Додати відгук
Відеоогляди

Точне регулювання

Настільне кріплення Anda Seat Stealth II 17-32 допомагає створити зручний ігровий або робочий простір, що повністю відповідає потребам користувача. Воно розраховане на монітори та моноблоки розміром від 17 до 32 дюймів та вагою до 9 кг, що робить його чудовим вибором як для професійних геймерів, так і для організації робочого місця. Рухомий кронштейн забезпечує поворот на 360°, точне налаштування висоти та глибини, а також зміну орієнтації екрану (альбомна/портретна). Це особливо корисно для дизайнерів та художників, які працюють із сенсорними моніторами.

Замість механічної системи виробник використав газову пружину з регульованою жорсткістю, розраховану на 25 000 циклів стиснення. Вона надійно фіксує монітор у потрібному положенні, легко адаптується під його вагу та дозволяє без зайвих зусиль змінювати кут нахилу. П'ятиосьова система регулювання забезпечує комфортну роботу за комп'ютером у будь-якому положенні - сидячи, стоячи або навіть лежачи у кріслі під час перегляду фільмів.

Мобільний монтаж

Металева конструкція відрізняється міцністю та стійкістю до пошкоджень. Для зручного встановлення на столі в комплекті передбачена струбцина, проте монтаж за допомогою планки не підтримується. Особливістю моделі є силіконові накладки, які запобігають появі подряпин та покращують зчеплення з поверхнею. Вбудовані ніші між рухомими з'єднаннями дозволяють акуратно приховати дроти, а знімна пластина значно спрощує встановлення монітора. Монтаж не потребує спеціальних інструментів, крім шестигранника, який вже входить у комплект.

Anda Seat Stealth II гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, пропонуючи чотири варіанти кольорового виконання: чорний, білий, синій та помаранчевий.