Каталог   /   Фототехніка   /   Оптичні прилади   /   Мікроскопи   /   Andonstar

Мікроскоп Andonstar AD106S

Фото - Мікроскоп Andonstar AD106S
Відео 9
Andonstar AD106S
Основне
Призначенняспеціалізований
Принцип роботицифровий
Кратність збільшення1 – 220 x
Об'єктив і окуляр
ОкулярLCD-екран
Конструкція
Предметний столикстаціонарний
Фокусуваннягруба
підсвічуваннясвітлодіодна (LED)
Верхнє підсвічування
Функції та можливостірегулювання яскравості
запис фото / відео
Інтерфейси підключенняUSB
кардрідер
Інше
Джерело живленнямережа 230 В
Матеріал корпусаметал/пластик
Габарити195x160x100 мм
Вага1.13 кг
Офіційний сайтandonstar.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Andonstar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Andonstar.

Купити Andonstar AD106S

Цифровий мікроскоп з дисплеєм Andonstar AD106S

Masteram.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від магазину
Поскаржитись
4 500 грн.

Andonstar AD106S, USB/с дисплеем, 2,0 Мп, верхняя подсветка, плавная регулировка кратности, до 220Х

Мікроскоп Andonstar AD106S, USB/с дисплеем, 2,0 Мп, верхняя подсветка, плавная регулировка кратности, до 220Х
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
4 699 грн.

Цифровий USB-мікроскоп із дисплеєм Andonstar AD106S

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 860 грн.

Цифровий мікроскоп з дисплеєм Andonstar AD106S

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 561 грн.

Динаміка цін на Andonstar AD106S

Відеоогляди