Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Зимова шина Aplus A701 175/65 R14 82T

Фото - Шини Aplus A701 175/65 R14 82T
Відео 2Фото 9
Виберіть розмір шин
Aplus A701 175/65 R14 82T
175/65 R14
82
T
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
82
Індекс швидкості
T
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
aplustyres.eu
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A701 175/65 R14 82T

Шина Aplus A701 175/65 R14 82T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 781 грн.

Aplus A701 HP 175/65 R14 82T

Бренд - Aplus;Сезон - Зимові;Ширина - 175;Діаметр - 14;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - T;Профіль - 65;Індекс навантаження - 82;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 625 грн.

Aplus A701 175/65 R14 82T 2AP2136H1

Aplus A701 175/65 R14 82T
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 563 грн.

Aplus A701 HP (175/65R14 82T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 536 грн.

Шина Aplus A701 175/65 R14 82T

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 061 грн.

Динаміка цін на Aplus A701 175/65 R14 82T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Aplus A701 175/65 R14 82T

Ціни на Aplus A701 175/65 R14 82T
Aplus A701 175/65 R14 82T від 1 781 грн.5 пропозицій
Відеоогляди