Тепловий насос Aquaviva Plus 16 15 кВт
![]() |
Aquaviva Plus 16 15 кВт |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquaviva 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquaviva.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquaviva Plus 16 15 кВт
Aquaviva Plus 16 (AVH-TPVH160) | 260 991 грн. |
AquaViva Aquaviva Plus 16 (AVH-TPVH160) 34435 | 260 991 грн. |
Інверторний тепловий насос для дому Aquaviva Plus 16 (15.57 кВт) 34435 | 260 991 грн. | ![]() |
| 260 991 грн. |
Модификації Aquaviva Plus 16
| Ціни на Aquaviva Plus 16 |
|---|---|---|---|---|
| Aquaviva Plus 6 5 кВт | від 139 793 грн. | 4 пропозиції | ||
| Aquaviva Plus 9 8 кВт | від 186 343 грн. | 1 пропозиція | ||
| Aquaviva Plus 13 12 кВт | від 200 939 грн. | 2 пропозиції | ||
| Aquaviva Plus 16 15 кВт | від 260 991 грн. | 4 пропозиції | ||
| Aquaviva Plus 18T 17 кВт | від 308 157 грн. | 2 пропозиції | ||
| Aquaviva Plus 20T 19 кВт | від 319 514 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →