Чехол ArmorStandart Icon Case for Galaxy M31s
ArmorStandart Icon Case for Galaxy M31s |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart ICON Case Samsung M317 Galaxy M31s Dark Blue (ARM57092)Чохол ArmorStandart ICON Case Samsung M317 Galaxy M31s Dark Blue (ARM57092) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case M31s (M317) Pine Green (ARM57093) arm57093сумісність з моделями - Samsung M31s, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан,... ещеКолір - темно-зелений Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Icon Case для Samsung Galaxy M31s (M317) Blue (ARM570ArmorStandart Icon — стильний чохол із рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падін... ещеь. Завдяки м'якій підкладці з мікрофібри чохол щільно прилягає до пристрою й захищає його від потрапляння пилу та подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні.КомфортНакладка легко надівається на смартфон, завдяки бортикам, що розтягуються, які також додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея і камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи та кнопки. Він сумісний з усіма типами захисних скел.Особливості:Високоякісний матеріалНадійно захищає смартфон від пошкодженьМ';яка підкладка з мікрофібриПростий в очищенніВиступає над поверхнею дисплеяСумісний з усіма типами захисних скел Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case for Samsung M31s (M317) Blue (ARM57092) ICONCasefoТип/Накладка|Додаткові особливості/М'яка підкладка з мікрофібри, Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Сумісніс... ещеть з моделлю смартфону/Samsung Galaxy M31s|Колір виробника/Блакитний|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Samsung M31s (M317) Blue (ARM57Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Samsung M31s (M317) Blue (ARM57092) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 239 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Case for Galaxy M31s