Чехол ArmorStandart Icon Case for Mate 40 Pro Plus (ARM57661)
ArmorStandart Icon Case for Mate 40 Pro Plus |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart Icon Case for Mate 40 Pro Plus
|
| ArmorStandart ICON Huawei Mate 40 Pro Plus Black (ARM57661)Чохол ArmorStandart ICON Huawei Mate 40 Pro Plus Black (ARM57661) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case Huawei Mate 40 Pro+ Black (ARM57661) arm57661сумісність з моделями - Huawei Mate 40 Pro+, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан, Колір - чорний Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Icon Case для Huawei Mate 40 Pro Plus Black (ARM57661ArmorStandart Icon — стильний чохол із рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падінь. Завдяки м'якій підкладці з мікрофібри, чохол щільно прилягає до пристрою й захищає його від потрапляння пилу та подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні.КомфортПанель... ещелегко надівається на смартфон завдяки бортикам, які розтягуються, а також додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея й камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи та кнопки. Він сумісний з усіма типами захисних скел.Особливості:Високоякісний матеріалНадійно захищає смартфон від пошкодженьМ';яка підкладка з мікрофібриПростий в очищенніВиступає над поверхнею дисплеяСумісний з усіма типами захисних скел Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Huawei Mate 40 Pro+ Black (ARM5Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Huawei Mate 40 Pro+ Black (ARM57661) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 188 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Case for Mate 40 Pro Plus