Чехол ArmorStandart Matte Slim Fit for Poco M5 (ARM62996)
ArmorStandart Matte Slim Fit for Poco M5 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart Matte Slim Fit для Xiaomi Poco M5 Camera cover Black (ARM629Чохол ArmorStandart Matte Slim Fit для Xiaomi Poco M5 Camera cover Black (ARM62996) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 209 грн. | | |
|
| Чохол до моб. телефона Armorstandart Matte Slim Fit Xiaomi Poco M5 Black (Чохол до моб. телефона Armorstandart Matte Slim Fit Xiaomi Poco M5 Black (ARM62996) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 186 грн. | | |
|
| Armorstandart Matte Slim Fit Xiaomi Poco M5 Black (ARM62996) arm62996сумісність з моделями - Xiaomi Poco M5, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиурета... ещен, Колір - чорний Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Пожаловаться | | 209 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Matte Slim Fit для Xiaomi Poco M5 Camera coveArmorStandart Matte Slim Fit - це простий і лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з силікону, який відмінно захи... ещещає смартфон при падіннях та інших всіляких пошкодженнях, амортизуючи удар. ArmorStandart Matte Slim Fit закриває всі сторони смартфона. Чохол щільно сидить в руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень. Особливості: Легкий і приємний на дотик Надійно захищає від пошкоджень Простий в очищенні Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 209 грн. | | |
|
| ArmorStandart Matte Slim Fit Xiaomi Poco M5 Camera cover ARM62996ArmorStandart Matte Slim Fit - це простий та лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з гнучкого силікону, який від... ещемінно захищає смартфон при падіннях та інших ушкодженнях, амортизуючи удар.ArmorStandart Matte Slim Fit закриває усі сторони смартфона, а також виступає над камерою та дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить у руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень. Особливості: Легкий і приємний на дотик Надійно захищає від пошкоджень Виступає над камерою та дисплеєм Простий у очищенні Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 219 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Matte Slim Fit for Poco M5
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная