Каталог   /   Климат, отопление и водоснабжение   /   Обогреватели   /   Электрокамины   /   ArtiFlame

Электрокамин ArtiFlame VOGUE AF28S

Фото - Электрокамин ArtiFlame VOGUE AF28S
Фото 5
ArtiFlame VOGUE AF28S
Цвет
Тип
портальный камин (каминокомплект)
Монтаж
приставной
Режимы работы
имитация пламени
звук потрескивания дров
отопление 1 режим
Макс. площадь обогрева
18 м²
Макс. мощность
1800 Вт
Функции
регулировка температуры
термостат
тепловентилятор
регулировка яркости пламени
таймер отключения
Дисплей
Пульт ДУ
Материал портала
шпонированный МДФ
Габариты (ВхШхГ)
79.7x186x32 см
Вес
53 кг
Дата добавления на E-Katalog
февраль 2022
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArtiFlame 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArtiFlame.

Купить ArtiFlame VOGUE AF28S

Все цены 10 →

Камінокомплект ArtiFlame VOGUE AF28S ЧОРНЕ ДЕРЕВО (ЗІ ЗВУКОМ) VOGUE-AF28S-E

Хочете зробити Вашу оселю яскравою і затишною? З універсальною колекцією камінокомплектів ArtiFlame це здійснюється зовсім ле... ещегко. Камінокомплект ArtiFlame VOGUE AF28S ЧОРНЕ ДЕРЕВО надасть вражаючого вигляду будь-якій кімнаті квартири, будинку, дачі, а також офісному або громадському приміщенню (готель, магазин, кав'ярня, бар, ресторан, салон краси тощо). Висока якість матеріалів,
More-doma.uaМенее года
(Харьков)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
49 500 грн.

Камінокомплект ArtiFlame Vogue AF28S білий

- Матеріал камінного порталу – МДФ – здатний витримувати не лише значні перепади температур і підвищену вологість, але й... ещебільш стійкий до навантажень, ніж аналоги з цільної деревини. Портал покритий декількома шарами фарби та лаку. - Ефект полум'я ідеально відтворює справжній вогонь. Реалістичний муляж полін, цегляна кладка на стінках вогнища і звук горіння вогню створюють
Megalot.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
51 500 грн.

ArtiFlame ArtiFlame Vogue AF28S Белый Vogue AF28S WT

ВенконС нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
56 650 грн.

Камінокомплект ArtiFlame VOGUE AF28S ЧОРНЕ ДЕРЕВО

Маркетплейс: MAUDAU  BeStoreForYou С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться

Електрокамін ArtiFlame Vogue AF28S білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  FabrykaMultistore С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
51 000 грн.
eще 5 предложений

Динамика цен на ArtiFlame VOGUE AF28S