Каталог   /   Дім і ремонт   /   Освітлення, розетки та вимикачі   /   Розетки   /   ATCOM

Розетка ATCOM 15254 (1U0066285)

Фото - Розетка ATCOM 15254
ATCOM 15254
Колір
Призначення
комп'ютерна
Комплектація
розетка (модуль в зборі)
Встановлення
зовнішня
Можливість підключення
2 роз'єми
Категорія кабелю
CAT 5e
Рівень захисту
IP20
Підключення дротів
затискне
Матеріал
пластик
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2019
Маркування виробника
1U0066285

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATCOM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATCOM.
Попереджений-значить озброєний! Типи розеток в різних країнах світуРозетки в світі відрізняються не тільки по напрузі, але і за типами вилок під них

Купити ATCOM 15254

Усі ціни 8 →

Розетка ATcom 2xRJ45 UTP Cat.5e 8P8C (15254) 15254

Розетка ATcom 2xRJ45 UTP Cat.5e 8P8C (15254) / ATcom / RJ-45 / UTP / Cat 5e / Настінна / Фіксована / 14 днів / 00-00011374
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 14 міс. від виробника
Поскаржитись
99 грн.

Atcom 15254

Розетка RJ45 x2 UTP 5e Atcom (15254) Розетка комп'ютерна RJ-45 8p-8c категорія 5 FD-6165 2 гніздо Не так легко уя... щевити сучасну комп'ютерну мережу без використання такого важливого функціонального елемента, як розетка rj 45. Розетка UTP неекранована забезпечує зручне і надійне підключення різноманітного обладнання до комп'ютерний мережі. За рахунок універсальних врізних контактів на друкованій платі з'єднання відповідає встановленим стандартам якості. Розетка комп'ютерна RJ 45 в пластиковому корпусі не викликає складності при монтажі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
126 грн.

Розетка Atcom (15254) зовнішня UTP 5e 2-порти RJ45 15254

Не так легко уявити сучасну комп"ютерну мережу без використання такого важливого функціонального елемента, як розетка rj 45.Р... щеозетка UTP неекранована забезпечує зручне і надійне під"єднання різноманітного обладнання до комп"ютерний мережі. За рахунок універсальних врізних контактів на друкованій платі з"єднання відповідає встановленим стандартам якості. Розетка комп"ютерна RJ 45 в пластиковому корпусі не викликає складності при монтажі.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
101 грн.

Atcom Atcom RJ45x2 UTP 5e (15254) 15254

Розетка Atcom RJ45x2 UTP 5e (15254) — это оптимальное решение для организации надежного проводного соединения. Устройство поз... щеволяет подключать несколько сетевых кабелей через отдельные порты. В ассортименте ВЕНКОН модель представлена по доступной стоимости и в оригинальной сборке. Прибор выбирают ка
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
100 грн.

Комп'ютерна розетка Atcom RJ45 x2 UTP 5e (15254)

Маркетплейс: MAUDAU  ARBI З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
216 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на ATCOM 15254