Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Електроскутери та легкі мопеди   /   Atlas

Електроскутер Atlas Speedy Box Plus 2000W

Фото - Електроскутер Atlas Speedy Box Plus 2000W
Фото 18
Atlas Speedy Box Plus 2000W
Запас ходу:100 км
Максимальна швидкість:65 км/год
Потужність двигуна:2.72 к.с., 2 кВт
Максимальне навантаження:200 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, багажник, підніжка
Всі характеристики
Характеристики Speedy Box Plus 2000W
Основне
Типелектроскутер
Максимальне навантаження200 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу100 км
Максимальна швидкість65 км/год
Швидкісні режими3
Задня передача
Максимальний кут підйому25 °
Колесагумові надувні безкамерні
18 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Рекуперація
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння
багажник
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна2.72 к.с.
Потужність двигуна2 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторасвинцево-кислотний
Ємність батареї32 Агод
Час повної зарядки8 год
USB-вихід для зарядки
Інше
Габарити193х55х115 см
Вага115 кг
Офіційний сайтtokio.com.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Atlas Speedy Box Plus 2000W

Усі ціни 16 →

Електроскутер Atlas Speedy Box 2000W Plus Black (3156)

Вікова група - для дорослих, Діаметр коліс - 18", Максимальна швидкість - 40 км/г, Запас ходу - 100 км, час повної зарядки -... ще8 годин, Вага - 115 кг, Колір - чорний
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
59 409 грн.

Електроскутер Atlas Speedy Box 2000W Plus Cyan Blue (3157) 3157

Вікова група - для дорослих, Діаметр коліс - 18", Максимальна швидкість - 40 км/г, Запас ходу - 100 км, час повної зарядки -... ще8 годин, Вага - 115 кг, Колір - синій
icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
56 523 грн.

Електроскутер Atlas Speedy Box 2000W Plus Black (3156) 3156

Вікова група - для дорослих, Діаметр коліс - 18", Максимальна швидкість - 40 км/г, Запас ходу - 100 км, час повної зарядки -... ще8 годин, Вага - 115 кг, Колір - чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
61 999 грн.

Електроскутер Atlas Speedy Box 2000W Plus Black (3156) 3156

+ 2159 балів ITbox, Вікова група - для дорослих, Діаметр коліс - 18", Максимальна швидкість - 40 км/г, Запас ходу - 100 км, ч... щеас повної зарядки - 8 годин, Вага - 115 кг, Колір - чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Електроскутер Atlas Speedy Box Plus 2000W Black (TOK3156)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKT1 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
71 673 грн.
ще 11 пропозицій