Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Електроскутери та легкі мопеди   /   Atlas

Електроскутер Atlas Tiger Box 2000W

Фото - Електроскутер Atlas Tiger Box 2000W
Фото 18
Atlas Tiger Box 2000W
Запас ходу:80 км
Максимальна швидкість:60 км/год
Потужність двигуна:2 кВт
Максимальне навантаження:200 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, багажник, підніжка
Всі характеристики
Характеристики Tiger Box 2000W
Основне
Типелектроскутер
Максимальне навантаження200 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу80 км
Максимальна швидкість60 км/год
Швидкісні режими3
Задня передача
Максимальний кут підйому25 °
Колесагумові надувні безкамерні
17 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Рекуперація
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
пасажирське сидіння
багажник
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна2 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторасвинцево-кислотний
Ємність батареї20 Агод
Час повної зарядки8 год
Знімний акумулятор
USB-вихід для зарядки
Інше
Габарити175x58x88 см
Вага110 кг
Офіційний сайтtokio.com.ua
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Маркування виробника
3114

3116

3117

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlas.

Купити Atlas Tiger Box 2000W

Усі ціни 20 →

Електроскутер Atlas Tiger Box 2000W Black (3121)

Ємність батареї, Втч: 2034 / Допустиме навантаження, кг: 200 / Розмір: 1750x580x880 мм / Вага пристрою, кг: 110 / Максимальна... щешвидкість, км/год: понад 55 / Діаметр коліс, дюймів: 17 / Запас ходу, км: 50 - 100 / Потужність мотора, Вт: 1500 - 2000 / Особливості: Двомісний, З кермом, З великими колесами, З амортизаторами, Потужні, З великим запасом ходу, Швидкі
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
58 999 грн.

Електроскутер Atlas Tiger Box 2000W Cyan Blue (3117)

Возрастная группа - для взрослых, Диаметр колес - 17", Максимальная скорость - 60 км/час, Запас хода - 80 км, время полной за... щерядки - 8 часов, Вес - 110 кг, Цвет - синий
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
51 862 грн.

Електроскутер Atlas Tiger Box 2000W Black (3114) 3114

Вікова група - для дорослих, Діаметр коліс - 17", Максимальна швидкість - 60 км/год, пробіг від одного заряду - 80 км, час по... щевної зарядки - 8 годин, Вага - 110 кг
icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
49 277 грн.

Електроскутер Atlas Tiger Box 2000W Black (3114) 3114

Вікова група - для дорослих, Діаметр коліс - 17", Максимальна швидкість - 60 км/год, Запас ходу - 80 км, час повної зарядки -... ще8 годин, Вага - 110 кг, Колір - чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
53 999 грн.

Електроскутер Atlas Tiger Box 2000W Black (3114) 3114

+ 1873 балів ITbox, Вікова група - для дорослих, Діаметр коліс - 17", Максимальна швидкість - 60 км/год, Запас ходу - 80 км,... щечас повної зарядки - 8 годин, Вага - 110 кг, Колір - чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Atlas Tiger Box 2000W