Електроскутер Atlas Shark 2 Box 2000W
![]() |
Atlas Shark 2 Box 2000W
Запас ходу:80 км
Максимальна швидкість:65 км/год
Потужність двигуна:2.72 к.с., 2 кВт
Максимальне навантаження:200 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, багажник, підніжка
Всі характеристики
Характеристики Shark 2 Box 2000W
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlas Shark 2 Box 2000W
Усі ціни 30 →Електроскутер Atlas Shark 2 Box 2000W Black (3165) | 50 799 грн. |
| 49 423 грн. |
Atlas Shark 2 Box 2000W Red (3167atlas) Shark2Box2000WRed(3167atlas) | 50 799 грн. |
Електроскутер Atlas Shark 2 Box 2000W Cyan Blue (3166) 3166 | 47 541 грн. |
Електроскутер Atlas Shark 2 Box 2000W Black (3165) 3165 | 50 799 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →