Компрессор BASEUS Super Mini Inflation Pump
Видео 11Фото 15 |
BASEUS Super Mini Inflation Pump |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели BASEUS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить BASEUS Super Mini Inflation Pump
Все цены 77 →Автокомпресор Baseus BS-CG003 Super Mini Inflator Pump 12V 150 PSI Black ( | 1 399 грн. |
Автомобільний компресор Baseus SuperMini Pro (C11159300111-00) | 1 299 грн. |
Автомобильный насос Baseus Super Mini Inflator Pump black (CRCQ000001) | 977 грн. |
Baseus Super Mini Pro Black (C11159300111-00) 45471 | 1 379 грн. |
Baseus Super Mini Inflator Pump CRCQ000001 000000687051 | 899 грн. |
eще 20 предложений
- качає навіть повністю спущене колесо
- легке налаштування та керування - займає мало місця в авто - гнучке налаштування тиску - автоматично вимикається при досягненні виставленого тиску - можна качати не лише колеса в авто, а й мопед, велосипед, м'ячі тощо. - короткий патрубок подачі повітря (якщо колесо стоїть з ніпелем зверху, то компресор потрібно тримати в руках, або опускати на патрубок на свій страх і ризик)
- живлення лише від прикурювача, можна використовувати лише в машині. - короткий провод живлення, для легкових автомобілів достатньо, але для буса може бути закоротким. Yevhenii Kulykivskyi: пользуюсь BASEUS Super Mini Inflation Pump несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →