Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BA105A Stellar

Фото - Зарядний пристрій Borofone BA105A Stellar
Фото 9
Borofone BA105A Stellar
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
15 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
70 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Borofone BA105A Stellar

Усі ціни 20 →

Мережевий зарядний пристрій Borofone BA105A Stellar three-port charger White (6941991125270)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
84 грн.

Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA105A Stellar three-port charger set (Micro) (EU) White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
314 грн.

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA105A Stellar three-port charger White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
304 грн.

Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA105A Stellar 3-port charger set (Micro) (EU) White (6941991125294)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
156 грн.

Сетевое зарядне пристрій BOROFONE BA105A Stellar three-port charger White (6941991125270)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
143 грн.
ще 15 пропозицій