Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BA107A Stellar

Фото - Зарядний пристрій Borofone BA107A Stellar
Фото 9
Borofone BA107A Stellar
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
77 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Borofone BA107A Stellar

Усі ціни 8 →

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA107A Stellar single port PD30W charger set (C to iP) (EU) White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
394 грн.

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA107A Stellar single port PD30W charger set (C to iP) (EU) White (6941991125355)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
250 грн.

Сітчастий зарядний пристрій BOROFONE BA107A Stellar single port PD30W Charger Set (C to iP) (EU) White (6941991125355)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
247 грн.

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA107A 30W PD Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  ФайнийКрос З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
319 грн.

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA107A Stellar single port PD30W charger set (C to iP) (EU) White (6941991125355)

Маркетплейс: Rozetka.ua  NanoStorage З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
194 грн.
ще 3 пропозиції