Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BA61A Origin

Фото - Зарядний пристрій Borofone BA61A Origin
Фото 14
Borofone BA61A Origin
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Кабель в комплекті
USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
74x45x25 мм
Вага
33 г
Офіційний сайт
borofone.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.

Купити Borofone BA61A Origin

Зарядне мережеве BOROFONE BA61A Origin (PD 2.1A) Lightning-Type-C Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
75 грн.

Зарядний пристрій 2.1A PD3.0 C до Lightning Cable (1m) Borofone BA61A — White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
270 грн.

Зарядний пристрій 2.1A PD3.0 C до Lightning Cable (1m) Borofone BA61A — White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Animal Towns З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
320 грн.

Сітчасте зарядне пристрій Borofone BA61A PD 10.5W 2.1A/5V White + cable Type-C to Lightning

Маркетплейс: Rozetka.ua  A&G store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
265 грн.

Динаміка цін на Borofone BA61A Origin