Настільна лампа Brille SL-63
![]() |
Brille SL-63 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille SL-63
Настільна лампа на гнучкій ніжці сенсорна SL-63 8W WH 32-016 | 650 грн. | ![]() |
Настільна лампа на гнучкій ніжці сенсорна SL-63 8W SL 32-017 | 650 грн. | ![]() |
Настільна лампа на гнучкій ніжці сенсорна SL-63 8W BL 32-018 | 650 грн. | ![]() |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →