Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Годування і гігієна   /   Пляшечки й поїлки   /   Canpol Babies

Поїлка Canpol Babies 56/510

Фото - Пляшечки (поїлки) Canpol Babies 56/510
Відео 1Фото 2
Canpol Babies 56/510
Тип
поїлка
Подача рідини
трубочка
Об'єм
350 мл
Вік
від 12 місяців
Форма
класична
Матеріал
пластик
Офіційний сайт
canpolbabies.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2016
Ручка-кріплення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canpol Babies 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canpol Babies.

Купити Canpol Babies 56/510

Усі ціни 32 →

Поїлка CANPOL BABIES DOGS 360 мл Brown (56/510bro) 56/510bro

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
422 грн.

Бідончик непроливайка Canpol babies з трубочкою та обтяжувачем DOGS (56/510bro)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
373 грн.

Поїльник-непроливайка Canpol babies BabiesBoo непроливайка з трубочкою і обтяжувачем, гепард (56/510ora) 56/510ora

поліпропілен, силікон, поліетилен, Тип - поїльник, Вікова група - з 9 місяців, 350 мл, Колір - помаранчевий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
416 грн.

Поїльник-непроливайка Canpol babies BabiesBoo непроливайка з трубочкою і обтяжувачем, гепард (56/510ora) 56/510ora

+ 16 балів ITbox, поліпропілен, силікон, поліетилен, Тип - поїльник, Вікова група - з 9 місяців, 350 мл, Колір - помаранчевий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Canpol babies с трубочкой и утяжелителем BabiesBoo - панда (56/510whi) струбочкойиутяжелителемBabiesBoo-панда(56/510whi)

Тип аксесуару/Трубочка|Тип/Стакан-непроливайка|Об'єм/350 мл|Вид/Поїльники|Особливості/М'який носик, З кришкою, З ручками, З т... щерубочкою, З обтяжувачем|Країна виробництва/Польща|Колір/Білий|Вік дитини/Від 9 місяців|Бренд/Canpol babies|Матеріал/Пластик, Силікон
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
459 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Canpol Babies 56/510

Відеоогляди