Зарядное устройство ColorWay CW-CHS013Q
Фото 4 |
ColorWay CW-CHS013Q |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ColorWay.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ColorWay CW-CHS013Q
Все цены 73 →ColorWay ColorWay 1USB QC3.0 18W (CW-CHS013Q-WT) | 299 грн. |
ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) CW-CHS013Q-WT | 279 грн. |
Зарядное устройство ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) (CW-CHS013Q-WT) C | 281 грн. |
Зарядний пристрій ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) Black | 239 грн. |
Мережевий зарядний пристрій ColorWay QC3.0 (1USBx3A) White (CW-CHS013Q-WT) | 299 грн. |
eще 20 предложений
Дуже хороший блок! Купляв ще його собі до iPhone, але з переходом на Samsung продовжую використовувати його! Підтримка технології Qualcomm Quick Charge 3.0
Дуже швидко заряджає навіть смартфон на 5000MhA! Немає! Вадим Данилишин: пользуюсь ColorWay CW-CHS013Q несколько месяцев |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →