Зарядний пристрій ColorWay CW-CHS040PD (2USB-A+2USB TYPE-C)
Фото - Зарядний пристрій ColorWay CW-CHS040PD
Фото 14
ColorWay CW-CHS040PD
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
40 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
OPPO VOOC
Функції та можливості
дисплей
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
фірмовий
Кабель в комплекті
Довжина кабелю
1.5 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
96x67x32 мм
Офіційний сайт
colorway.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2023
Маркування виробника
2USB-A+2USB TYPE-C
Порівняно компактний корпус зарядного пристрою ColorWay CW-CHS040PD виконаний із пожежобезпечного пластику, що має підвищену механічну міцність. Техніка, що обслуговується, може підключатися до портів 2хUSB C і 2хUSB A, причому вони можуть працювати одночасно, віддаючи сумарну потужність до 40 Вт (до 65 Вт при використанні одного USB-C). Ця модель здатна працювати в широкому діапазоні вхідної напруги живлення (від 100 до 240 В) і оснащена повним набором схем захисту, які забезпечують її безпечну експлуатацію. Підтримується великий перелік популярних технологій швидкої зарядки, включаючи Quick Charge 2.0/3.0/4.0, Power Delivery 3.0, Samsung Adaptive Fast та Super Fast Charging, Huawei FCP/SCP, Apple Fast Charge та OPPO VOOC. Функція автоматичного перемикання режимів самостійно визначає оптимальний рівень напруги/струму для максимально швидкої зарядки гаджетів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Купити ColorWay CW-CHS040PD
Сетевое зарядн. устр. Colorway Power Delivery (2USB-A + 2USB TYPE-C) (65W) черное (CW-CHS040PD-BK)
Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Зарядний пристрій usb 220в Colorway Power Delivery GaN (2usb-a + 2usb type-c) (100w) черное
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Мережевий зарядний пристрій ColorWay Power Delivery USB/TYPE-C 65W (CW-CHS040PD-BK) Black CW-CHS040PD-BK
Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
Гарантія: 12 міс. від виробника
ColorWay 2USB-A + 2USB Type-C 65W Black (CW-CHS040PD-BK) CW-CHS040PD-BK
Мережевий зарядний пристрій Потужність: 45 Вт Порти: 4х (2x USB Type-С, 2хUSB Type-А) Швидка зарядка: Quick Charge 4.0, Power... щеDelivery 3.0