Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Wi-Fi обладнання   /   Comfast

Wi-Fi-адаптер Comfast CF-972AX

Фото - Wi-Fi адаптер Comfast CF-972AX
Фото 9
Comfast CF-972AX
Підключення:USB-A 5Gbps
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2400 Мбіт/с
6 ГГц:2400 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 2 антен(и), незнімні
Може працювати в режимі точки доступу, роздаючи WiFi сигнал.
Всі характеристики
Характеристики CF-972AX
Колір
Тип пристроюWi-Fi адаптер
Інтерфейс підключенняUSB-A 5 Gbps
Вхід даних (WAN-port)Wi-Fi
Бездротове з'єднання Wi-Fi
Стандарти Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Частотний діапазон2.4 ГГц
5 ГГц
6 ГГц
Діапазони роботитридіапазонний (2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц)
Макс. швидкість при 2.4 ГГц574 Мбіт/с
Макс. швидкість при 5 ГГц2400 Мбіт/с
Макс. швидкість при 6 ГГц2400 Мбіт/с
Смуга пропускання160 МГц
Антена і передавач
Wi-Fi антен2 шт.
Тип антензовнішня
MU-MIMO
Коефіцієнт підсилення2 dBi
Безпека
Стандарти безпекиWPA
WEP
WPA2
WPA3
Інше
Робоча температура-10 °C ~ +55 °C
Габарити86x47x10 мм
Офіційний сайтcomfastgroup.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comfast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comfast.

Купити Comfast CF-972AX

Усі ціни 7 →

Бездротовий адаптер Comfast CF-972AX

Особливості: Завдяки USB-з’єднанню адаптер можна зручно підключити як до стаціонарного, так і портативного комп’ютера, не вим... щеагає драйверів. Wi-Fi 6-го покоління стандарту 802.11AX характеризується більшою пропускною здатністю та швидкістю та меншим споживанням електроенергії. Технології MU-MIMO + OFDMA значно підвищують продуктивність та ефективність мережі, задовольняють розраховані на багато користувачів онлайн-ігри і дозволяють безперешкодно переглядати відео високої чіткості. Відрізняється високою швидкістю (до 5374 Мбіт/с) та потужним сигналом. Стильний пиленепроникний дизайн, з покращеним відведенням тепла. Антени, що обертаються на 180°, забезпечують потужний прийом і передачу сигналу через стіну. Підтримує функцію точки доступу, при підключенні до пристрою, який має підключення до Інтернету, імітує точку доступу, дозволяє надавати спільний доступ до Wi-Fi і дозволяє мобільному телефону, планшету, ноутбуку та іншим пристроям легко виходити в Інтернет. Покращення прийому сигналу ноутбуком: Якщо ноутбук погано приймає сигнал або пошкоджено мережну картку, цей адаптер може покращити його якість.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 299 грн.

COMFAST Мережевий адаптер COMFAST CF-972AX

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
2 099 грн.

Comfast CF-972AX

Особливості: Завдяки USB-з’єднанню адаптер можна зручно підключити як до стаціонарного, так і портативного комп’ютера, не вим... щеагає драйверів. Wi-Fi 6-го покоління стандарту 802.11AX характеризується більшою пропускною здатністю та швидкістю та меншим споживанням електроенергії. Технології MU-MIMO + OFDMA значно підвищують продуктивність та ефективність мережі, задовольняють розраховані на
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 023 грн.

Comfast CF-972AX

Особенности: Благодаря USB-соединению адаптер можно удобно подключить как к стационарному, так и к портативному компьютер... щеу. Plug&Play, не нуждающийся в драйверах. Wi-Fi 6-го поколения стандарта 802.11AX характеризуется большей пропускной способностью и скоростью и меньшим потреблением электроэнергии. Технологии MU-MIMO+OFDMA значительно повышают производительность и эффективность сети
Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 968 грн.

COMFAST CF-972AX

Комплектація/USB адаптер мережі Wi-Fi, Інструкція|Частота роботи Wi-Fi/2,4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц|Інтерфейс підключення/USB|Тип/Wi... щеFi адаптер|Коефіцієнт посилення/4 dBi|Стандарти Wi-Fi/802.11 g/n/ac/ax (WiFi 6)|Максимальна швидкість WiFi/до 2400 Мбіт/с|Зовнішня антена/Є|Покоління Wi-Fi/Wi-Fi 6|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Розмір/85,7 x 46,7 x 10 мм|Бренд/COMFAST
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

WiFi-USB адаптер COMFAST WiFi, 5374Мбіт/с, 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (CF-972AX)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

WiFi-USB адаптер COMFAST WiFi, 5374Мбіт/с, 2,4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 874 грн.

Динаміка цін на Comfast CF-972AX

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна