Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Всесезонна шина Comforser CF3000 285/75 R16 126Q

Фото - Шини Comforser CF3000 285/75 R16 126Q
Відео 25Фото 3
Виберіть розмір шин
Comforser CF3000 285/75 R16 126Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
грязьова (Mud-Terrain)
Ширина
285 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
126
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
травень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.

Купити Comforser CF3000 285/75 R16 126Q

Усі ціни 8 →

Comforser CF3000 285/75 R16 126/123Q

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 927 грн.

Comforser CF3000 (285/75R16 126Q)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
7 160 грн.

Всесезонные шины Comforser CF3000 285/75 R16 126/123Q

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
6 934 грн.

Comforser CF3000 285/75 R16 126/123Q

Ширина - 285;Профіль - 75;Діаметр - 16;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс навантаження - 126;Індекс швидкості... ще- Q;Бренд - Comforser;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
7 368 грн.

Comforser CF3000 285/75 R16 126/123Q

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
7 059 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Comforser CF3000 285/75 R16 126Q

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Рекомендую. Наступну візьму таку ж.
22 травня 2021
Взяв і не шкодую.
1. Добре справляється з бездоріжжям.
2. Передбачувана на асфальті.
1. Стирається надто швидко (можливо так і має бути).
2. Коли стирається - стає шумнішою.
користуюся Comforser CF3000 265/75 R16 119Q кілька місяців
Додати відгук

Модификації Comforser CF3000 285/75 R16 126Q

Ціни на Comforser CF3000 285/75 R16 126Q
Comforser CF3000 285/75 R16 116Q від 11 770 грн.4 пропозиції
Comforser CF3000 285/75 R16 126Q від 6 539 грн.8 пропозицій
Comforser CF3000 285/75 R16 126R від 6 620 грн.1 пропозиція
Відеоогляди