Литий диск Dezent TZ 6,5x16/4x100 ET45 DIA60,1
Відео 3Фото 46 | від 6 513 до 8 299 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dezent TZ 221
Характеристики
Dezent TZ 6,5x16/4x100 ET45 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TZ 6,5x16/4x100 ET45 DIA60,1
Сортувати
Dezent TZ DARK - Black Polished (R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1) | 8 299 грн. |
Dezent TZ R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1 Black Polished TTZZ2BP45 | 7 750 грн. |
Dezent TZ Dark BP R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1 | 8 234 грн. |
Dezent TZ (6.5J x 16 4x100 ET45 DIA60.1 Silver) | 7 383 грн. |
Dezent TZ GRAPHITE - Graphite Matt (R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1) | 7 299 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Отличные диски, с хорошей покраской и классным видом на машине. Краска не глянцевая, что реально хорошо, тк не царапается, точней не так заметно царапины после моек. Купил на пассат, смотрится хорошо. Пока езжу один сезон. Пару раз попал в яму, биения не появилось, а значит тест на прочность прошли. Да и вообще, отбалансировались на отлично. Советую брать антрацит, на нем не видно пыль с колодок)) Диски прошли Европейскую сертификацию, поэтому за качество не боюсь. Дизайн супер. Выглядят строго, дорого, лаконично. И главное хорошо смотрятся как в движении так и на месте. Есть цвет антрацит. Цена. Она не малая. Антон Ч: користуюся Dezent TZ кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Схожі