Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Всесезонна шина Comforser CF3000 285/75 R16 116Q

Фото - Шини Comforser CF3000 285/75 R16 116Q
Відео 25Фото 3
Виберіть розмір шин
Comforser CF3000 285/75 R16 116Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
грязьова (Mud-Terrain)
Ширина
285 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
116
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.

Купити Comforser CF3000 285/75 R16 116Q

Comforser CF3000 285/75 R16 116/113Q

Бренд - Comforser;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - Q;Ширина - 285;Профіль - 75;Діаметр - 16;Індекс навантаження - 116;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
14 082 грн.

Comforser CF3000 285/75 R16 116Q RWL 6939801715834

Comforser CF3000 285/75 R16 116Q RWL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
13 046 грн.

Comforser CF3000 M/T (285/75R16 116Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
11 770 грн.

Всесезонна шина Comforser CF3000 285/75 R16 116/113Q

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
14 415 грн.

Динаміка цін на Comforser CF3000 285/75 R16 116Q

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Рекомендую. Наступну візьму таку ж.
22 травня 2021
Взяв і не шкодую.
1. Добре справляється з бездоріжжям.
2. Передбачувана на асфальті.
1. Стирається надто швидко (можливо так і має бути).
2. Коли стирається - стає шумнішою.
користуюся Comforser CF3000 265/75 R16 119Q кілька місяців
Додати відгук

Модификації Comforser CF3000 285/75 R16 116Q

Ціни на Comforser CF3000 285/75 R16 116Q
Comforser CF3000 285/75 R16 116Q від 11 770 грн.4 пропозиції
Comforser CF3000 285/75 R16 126Q від 6 539 грн.8 пропозицій
Comforser CF3000 285/75 R16 126R від 6 620 грн.1 пропозиція
Відеоогляди