Витяжний вентилятор Dainbach VK 100L
![]() |
Модифікації Dainbach VK 7
Характеристики
Dainbach VK 100L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dainbach VK 100L
![]() | Круглий канальний вентилятор Dainbach VK 100L | 5 535 грн. |
![]() | Dainbach Dainbach VK 100L (104190) 104190 | 5 967 грн. |
![]() | Круглий канальний вентилятор Dainbach VK 100L | 5 535 грн. |
Рекомендуємо