Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Системи охолодження   /   Deepcool

Кулер Deepcool Assassin 4S Black (R-ASN4S-BKGPMN-G)

Фото - Система охолодження Deepcool Assassin 4S Black
Відео 8Фото 10
Deepcool Assassin 4S Black
білийчорний
Головне
Призначеннядля процесора
Типактивний кулер
Видування повітряного потокувбік (розсіювання)
Двовежева конструкція
Вентилятор
Кількість вентиляторів1 шт.
Діаметр вентилятора140 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Мінімальні оберти500 об/хв
Максимальні оберти1800 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік61.25 CFM
Статичний тиск3.76 мм H2O
Можливість заміни
Рівень шуму29 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Теплових трубок7 шт.
Контакт теплотрубокнепрямий
Матеріал радіатораалюміній/мідь
Матеріал підкладкинікельована мідь
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 2011 / 2011 v3
Intel 2066
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Інше
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Габарити116×147×164 мм
Висота164 мм
Вага1380 г
Офіційний сайтdeepcool.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
R-ASN4S-BKGPMN-G

На верхній частині корпусу є логотип компанії DeepCool і невеликий перемикач, який відповідає за продуктивний (1800 об/хв) та тихий (1450 об/хв) режим роботи вентиляторів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.

Купити Deepcool Assassin 4S Black

Усі ціни 9 →

Повітряне охолодження Deepcool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G)

Повітряний кулер Deepcool Assassin 4S — високоефективна система охолодження для процесорів, що забезпечує стабільну роботу на... щевіть при високих навантаженнях. Оснащений одним вентилятором діаметром 14 см із підтримкою ШІМ, він має максимальний повітряний потік до 61,25 кубічних футів на хвилину та рівень шуму від 22,6 до 29,3 дБ. Завдяки сім тепловим трубкам із діаметром 6 мм та гідродинамічному підшипнику вентилятору, кулер ефективно відводить тепло, підтримуючи оптимальні температури процесора. Модель підтримує широкий спектр сокетів — LGA 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 2011-v3, 2066, а також AMD Socket AM4 і AM5, що робить її універсальним рішенням для різноманітних систем. Конструкція має габарити 147x116x164 мм та вагу 1.38 кг, забезпечуючи надійну фіксацію та довговічність. В комплект входять монтажний набір, кронштейни та перехідна рамка для зручної установки. Цей кулер ідеально підходить для користувачів, які прагнуть підвищити продуктивність свого ПК, знизити температуру процесора та зменшити рівень шуму системи.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 443 грн.

Кулер Deepcool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) Black R-ASN4S-BKGPMN-G

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 565 грн.

Повітряне охолодження Deepcool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G)

Deepcool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) — ефективний баштовий кулер для процесорів з сокетом 1700: алюмінієвий радіатор, один... ще140 мм вентилятор з FDB (олійним) підшипником, до 1800 об/хв та регулятор обертів для точного балансування охолодження й шуму (макс. 29,3 дБ). Компактні розміри (116×147×164 мм) і вага 1380 г забезпечують сумісність із більшістю корпусів і простоту монтажу; 4‑pin підключення гарантує керування через материнську плату або контролер. Кулер підходить для ігрових та робочих систем, де потрібна стабільна температура під навантаженням, поєднуючи довговічність підшипника та стильний вигляд корпусу.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
4 446 грн.

Кулер до процесора Deepcool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) R-ASN4S-BKGPMN-G

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
3 902 грн.

Повітряне охолодження Deepcool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G)

Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 904 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Deepcool Assassin 4S Black

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Deepcool Assassin 4S Black

Ціни на Deepcool Assassin 4S Black
Deepcool Assassin 4S White від 3 690 грн.52 пропозиції
Deepcool Assassin 4S Black від 3 565 грн.11 пропозицій
Відеоогляди

Двоголовий монстр

Deepcool Assassin 4S - це потужний повітряний кулер з двома вежами та одним вентилятором, встановленим між ними. На відміну від старшої моделі Assassin IV, ця модель не має другого вентилятора, що забезпечує сумісність з високою оперативною пам'яттю. Башти зроблені асиметричними та зміщені у бік VRM материнської плати для кращого охолодження.

Занижена посадка

Низька посадка вентилятора дозволяє додатково обдувати оперативну пам'ять та VRM. Вентилятор діаметром 14 см оснащений гідродинамічним підшипником FDB та 6-полюсним електромотором, швидкість регулюється за технологією PWM в межах 500 – 1800 об/хв. Зверху та з боків вентилятор прикритий декоративним кожухом, що створює враження безшумного кулера.

Щаслива кількість 7

Величезна вага кулера становить 1.4 кг, а сім мідних трубок забезпечують ефективне охолодження навіть у напівпасивному режимі, якщо материнська плата підтримує технологію Fan Stop. У комплекті йде Г-подібна викрутка, тюбик фірмової термопасти Deepcool DM9 та лопатка для рівномірного нанесення пасти.