Держатель / подставка Defender CH-127 (29127)
Defender CH-127 |
Цвет | | Назначение | автомобильный | Крепление держателя | на решетку воздуховода | Крепление гаджета | магнит | Материал корпуса | пластик | Официальный сайт | ua.defender-global.com | Дата добавления на E-Katalog | август 2022 | Маркировка производителя | 29127
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Defender 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Defender.
Купить Defender CH-127
|
| Автомобильное крепление Defender CH-127 магнит, на решетку вентиляции 2912Автомобильное крепление Defender CH-127 магнит, на решетку вентиляции Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 165 грн. | | |
|
| Defender CH-127 29127Автомобільне кріплення Defender CH-127 магніт, на решінку вентиляції Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 165 грн. | | |
|
| Defender CH-127 Black (29127) 29127Автотримач магнітний Defender CH-127 підходить для всіх типів смартфонів. Компактний розмір тримача дає змогу брати його із собою в подорожі та використовувати на іншому автомобілі. Надійна фіксація на решітці вентиляції будь-якого типу завдяки регульованому кріпленню тримача. Легко перетворюється на підставку з кількома можливими кутами огляду для... ещеперегляду відео або набирання тексту. Пристрій повертається на 360° градусів і фіксується в будь-якій позиції! Особливості: Можливість використання як підставки Простий алгоритм установлення/зняття мобільного пристрою Не пошкоджує вентиляційну решітку, навіть якщо багато разів встановити/зняти тримач Металеві пластини для кріплення смартфона на тримачі входять до комплекту. Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 6 мес. от производителя Пожаловаться | | 329 грн. | | |
|
| Автомобільне кріплення Defender CH-127 магніт, на решітку вентиляції 29127Автомобільне кріплення Defender CH-127 магніт, на решітку вентиляції Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | | 247 грн. | | |
Динамика цен на Defender CH-127