Каталог   /   Аудиотехника   /   Наушники   /   Defunc
Наушники

Defunc True Lite

Фото - Наушники Defunc True Lite
Видео 6Фото 19
Defunc True Lite
Цвет
Подключение и конструкция
Конструкциявкладыши
Тип подключениябеспроводные
ПодключениеBluetooth v5.3
Радиус действия10 м
Характеристики
Частотный диапазон20 – 20000 Гц
Тип излучателейдинамические
Характеристики микрофона
Микрофонвстроенный в корпус
Шумоподавление микрофонаENC
Функции и возможности
Голосовой ассистентAmazon Alexa / Apple Siri / Google Assistant
Питание
Источник питанияаккумулятор
Время зарядки1.5 ч
Время работы (музыка)5 ч
Время работы (с кейсом)20 ч
Функция Power Bank
Разъем для зарядкиUSB-C
Общее
Сенсорное управление
ВлагозащитаIPX4
Комплектациякейс-зарядка
Официальный сайтdefunc.com
Дата добавления на E-Katalogянварь 2024
Кейс с функцией павербанка, зарядка наушников до 20 раз, что позволяет получить 60 часов автономной работы.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Defunc 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Defunc.
Какие характеристики должны быть у хороших наушников?Гайд по ключевым характеристикам наушников

Купить Defunc True Lite

Все цены 6 →

Навушники TWS DeFunc True Lite Pink (D4265)

Навушники TWS DeFunc True Lite Pink (D4265) поєднують сучасний стиль з високою функціональністю. Вони оснащені технологією Tr... ещеue Wireless Stereo (TWS) і підтримують Bluetooth для стабільного підключення на відстані до 10 метрів. Компактний рожевий дизайн робить їх привабливими та зручними для щоденного носіння. Вбудований мікрофон дозволяє легко здійснювати дзвінки без додаткових пристроїв. Навушники
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
1 749 грн.

Навушники Defunc True Lite TWS Pink (D4265)

Rozetka.uaС нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 299 грн.

Навушники TWS DeFunc True Lite Red (71465)

Навушники TWS DeFunc True Lite Red — це стильне та функціональне рішення для бездротового прослуховування музики. Завдяки акт... ещеивній шумозаглушенню (ANC) вони забезпечують чистий звук, зменшуючи зовнішні шуми, а вбудовані мікрофони гарантують чіткість під час викликів. Водонепроникність класу IPX4 дозволяє використовувати їх під час тренувань або у несприятливу погоду. З технологією Bluetooth
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
1 905 грн.

Навушники TWS DeFunc True Lite White (D4262)

Навушники TWS DeFunc True Lite White (D4262) пропонують сучасний бездротовий досвід з високою якістю звуку та комфортом. Завд... ещеяки підтримці Bluetooth 5.3 вони забезпечують стабільне з'єднання на відстані до 10 метрів і швидке підключення до будь-яких пристроїв на базі Android, iOS та Windows. Компактний дизайн і легка конструкція роблять їх ідеальними для активного способу життя, тренувань та повсякденного
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
1 795 грн.

Навушники TWS DeFunc True Lite Green (71468)

Навушники TWS DeFunc True Lite Green (71468) – стильний та функціональний бездротовий аксесуар для щоденного використання. Ви... ещеготовлені в яскравому зеленому кольорі, вони поєднують сучасний дизайн із високою якістю звуку. Завдяки технології Bluetooth, ці навушники забезпечують стабільну передачу аудіо на відстані до 10 метрів, що робить їх ідеальним вибором для активних людей. Вбудований мікрофон
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
1 939 грн.

Навушники TWS DeFunc True Lite Blue (D4264)

Навушники TWS DeFunc True Lite Blue (D4264) забезпечують високоякісне бездротове звучання завдяки технології True Wireless St... ещеereo (TWS) та Bluetooth. Вони мають компактний та ергономічний дизайн, що гарантує зручність під час щоденного використання. Вбудований мікрофон дозволяє легко здійснювати дзвінки без додаткових пристроїв. Навушники підтримують бездротове з’єднання на відстані до 10 метрів, що
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться

Динамика цен на Defunc True Lite

Видеообзоры