Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   WEB-камери   /   Dell

WEB-камера Dell UltraSharp Webcam

Фото - WEB-камера Dell UltraSharp Webcam
Відео 20Фото 13
Dell UltraSharp Webcam
Колір
Призначення
для комп'ютера
Кількість мегапікселів
8.0
Зйомка HD (720p)
1280x720 пікс. 60 к/с
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 60 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 30 к/с
Фокусування
автоматична
Кут огляду по горизонталі
90 °
Формат файлів
MJPEG
Функції та можливості
3D сканер обличчя
без мікрофона
захисна шторка
кріплення на монітор
Індикатори
активності
Підключення до ПК
USB-A / знімний кабель /
Комплектний кабель
вбудований
Довжина кабелю
2 м
Габарити
90x42x42 мм
Офіційний сайт
dell.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2021
Маркування виробника
722-BBBI

WB7022

Сенсор Sony STARVIS. Сканер обличчя за допомогою Windows Hello. Інтелектуальне кадрування зображення.
Мікрофон відсутній

Високоякісна брендова web-камера UltraHD/4K-дозвіл з автоматичним фокусом для відеоконференцій та відеодзвінків на персональному комп'ютері, неттопі або ноутбуку, що працює під керуванням Windows 10/11 або macOS 11/12/13. Немає вбудованого мікрофона. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований професійне офісне використання. Камера сертифікована для Microsoft Teams, Zoom та гарантовано підтримує такі бізнес-орієнтовані платформи, як Skype for Business, Google Hangouts, Cisco Webex, FaceTime, Slack, GoToMeeting, BlueJeans, Google Meet та Lifesize.

До важливих особливостей цієї моделі варто віднести можливість ступінчастої зміни кута огляду 65/78/90°. Завдяки вбудованій інтелектуальній системі керування, веб-камера Dell UltraSharp Webcam автоматично налаштує яскравість та оптимальним чином відрегулює баланс білого. Високоякісна CMOS-матриця Sony STARVIS забезпечує бездоганну якість захоплення відео з роздільною здатністю до 3840х2160 при 30 к/с. Також варто відзначити сумісність із технологією Windows Hello (FaceID), яка забезпечує надійну аутентифікацію звичайних/корпоративних користувачів без введення пароля серед Windows. Камера оснащена магнітною кришкою для фізичного перекриття об'єктиву і забезпечена зручним кріпленням, що дозволяє зафіксувати її на моніторі, так і встановити на столі або іншій поверхні.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.

Купити Dell UltraSharp Webcam

Усі ціни 13 →

Веб-камера Dell UltraSharp WB7022 (722BBBI) WB7022-DEMEA

Веб-камера Dell UltraSharp WB7022 забезпечує високоякісне відеозображення з роздільною здатністю 4K HDR і великим CMOS-сенсор... щеом Sony STARVIS™, що дозволяє отримувати кришталево чисте зображення навіть при слабкому освітленні. Вона підтримує цифрове накладання HDR для реалістичних кольорів і функції шумозаглушення 3D/2D для зменшення зернистості та розмитості. Завдяки автоматичному кадруванню зі штучним інтелектом камера утримує користувача у центрі зображення незалежно від руху, що забезпечує ідеальний вигляд під час відеоконференцій. Регулювання кута огляду – 65°, 78° або 90°, дозволяє налаштувати поле зору відповідно до потреб. Веб-камера має легке магнітне кріплення, яке сумісне із безрамковими дисплеями, що забезпечує швидке встановлення без використання інструментів. Вона підходить для домашнього використання, має універсальну кліпсу для зручної фіксації. З’єднання здійснюється через USB, що забезпечує швидкий та надійний зв'язок. Компактна конструкція та ергономічний дизайн роблять цю веб-камеру ідеальним рішенням для відеозустрічей, стрімінгу та роботи з віддаленого доступу.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 210 грн.

Веб-камера Dell UltraSharp (722-BBBI) 722-BBBI

Спілкуйтесь, ніби ви тамВеб-камера Dell UltraSharp з великою матрицею Sony STARVIS CMOS 4K захоплює більше світла, забезпечую... щечи кришталево чисте відео та кращу якість зображення у своєму класі. Виглядайте чудово завждиТехнологія Digital Overlap HDR забезпечує реалістичність кольору в екстремальних умовах освітлення, а 3D/2D-шумопридушення автоматично усуває розмитість і зернистість зображення навіть
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
9 314 грн.

Dell UltraSharp Webcam - WB7022 (722-BBBI) UltraSharpWebcam-WB7022(722-BBBI)

Довжина кабелю/2 м|Колір виробника/Чорний|Максимальна роздільна здатність відео/3840x2160 Ultra HD 4K|Мінімальний роздільна з... щедатність відео/1280x720|Роз'єм підключення/USB|Кріплення/Прищіпка|Мікрофон/Ні|Максимальна частота кадрів/60 кадрів/сек|Кут огляду/90°|Гарантійний термін/1 рік|Фокусування/Авто|Бренд/Dell
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 315 грн.

Веб-камера Dell UltraSharp (722-BBBI) 722-BBBI

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
8 408 грн.

Веб-камера Dell Wb7022 UltraSharp (WB7022DEMEA)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
10 870 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Dell UltraSharp Webcam

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди