Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   DeWALT

Набір інструментів DeWALT DWHT16852-9

Фото - Набір інструментів DeWALT DWHT16852-9
Фото 4
DeWALT DWHT16852-9
Загальна кількість одиниць
6 шт.
Також в комплекті
стамески (6 шт.) / 6, 13, 19, 25, 32, 38 мм /
Зберігання інструменту
пластиковий кейс
Вага
1.83 кг
Офіційний сайт
cee.dewalt.global
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.

Купити DeWALT DWHT16852-9

Усі ціни 12 →

Набір стамесок DeWALT DWHT16852-9, 6 шт

Набір стамесок з довжиною леза 120 мм і шириною 6, 13, 19, 25, 32, 38 мм: Набір складається з 6 стамесок професійної серії.... щеДозволить виконати низку різних завдань. Ширший спектр застосування з додатковою бічною ріжучою кромкою. Зручне захоплення та максимальний контроль завдяки подовженій рукоятці з м'якими вставками. Оснащена сталевим ковпачком, що дає змогу застосовувати молоток для збільшення зусилля. Лезо коване вироблено з високовуглецевої сталі. З пластиковим ковпачком для додаткової безпеки. Довжина леза 120 мм. Ширина леза 6, 13, 19, 25, 32, 38 мм.
Dewalt-tools.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 585 грн.

Набір стамесок DeWALT, 6шт (DWHT16852-9) DWHT16852-9

Універсальне застосування DeWalt — вдалий вибір, коли потрібен повніший набір стамесок під різні задачі: більше розмірів, біл... щеьше гнучкості та зручне зберігання в кейсі. Це розширений комплект для столярних і будівельних робіт, який підходить як для точної підгонки деталей, так і для швидкої вибірки матеріалу. У наборі 6 стамесок найпопулярніших розмірів — 6 мм, 13 мм, 19 мм, 25 мм, 32 мм і 38 мм, тому легко підібрати інструмент під дрібні пази, підрізання кромок, доробку посадочних місць або ширші зняття шару по деревині. Комплект постачається в зручному кейсі, який захищає леза під час зберігання та транспортування й допомагає тримати порядок у майстерні.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 635 грн.

Набір із шести стамесок DeWALT DWHT16852-9

Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
2 636 грн.

DeWALT DWHT16852-9

Особливості DWHT16852-9 ✔ Сталевий ковпачок на задній частині рукоятки - можна використовувати сталевий молоток для передачі... щебільшого зусилля до точки контакту ✔ Подовжена рукоятка з м’якими на дотик вставками - для кращого захоплення і надійного контролю інструменту ✔ Коване лезо з високовуглецевої сталі - додаткова гарантія міцності і тривалого терміну служби ✔ Доведена до оптимального для роботи кута заточування ріжучакромка - стамеска готова до негайного використання ✔ Пластмасовий ковпачок для захисту леза - для додаткової безпеки
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 416 грн.

Стамеска DeWALT 6 шт 6,13,19,25,32,38 мм, кейс (DWHT16852-9) DWHT16852-9

Комплектація - набір, полотно - пряме, форма ріжучої частини - плоска, матеріал ручки - двокомпонентний, ширина ріжучої части... щени - 6 мм, 13 мм, 19 мм, 25 мм, 32 мм, 38 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 584 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на DeWALT DWHT16852-9

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна