ДБЖ Digitus DN-170074 1000 ВА
![]() |
Digitus DN-170074 1000 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити Digitus DN-170074 1000 ВА
Усі ціни 37 →ДБЖ Digitus line-interactive 1000va/600w (DN-170074) DN-170074 | 7 073 грн. | ![]() |
| 9 678 грн. | ![]() |
ДБЖ Digitus Line-Interactive, 1000VA/600W, LCD, 4xSchuko, RJ45, RS232, USB (DN-170074) | 6 847 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Digitus 1000VA DN-170074 (DN-170074) | 7 073 грн. |
Digitus DN-170074 | 7 010 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій