ДБЖ nJoy Horus Plus 1000 1000 ВА (PWUP-LI100H1-AZ01B)
Відео 3Фото 6 |
nJoy Horus Plus 1000 1000 ВА |
|
Доступне інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з апроксимованою синусоїдою на виході, цифровою системою керування з USB-портом та LED-дисплеєм, а також підтримкою функції холодного старту. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2020, орієнтований на використання в системах тимчасового резервного живлення побутового та промислового обладнання. Вбудованими джерелами енергії при відключенні мережі є два вбудовані гелеві (AGM) акумулятори з напругою 12 В та сумарною ємністю 15 Агод (2х7 Агод).
Крім оперативне перемикання на живлення від батарей, що займає всього 6 мс, джерело безперебійного живлення nJoy Horus Plus 1000 може виконувати функції мережного стабілізатора з напругою на вході від 170 до 280 В. Номінальна потужність цієї моделі становить 600 Вт і буде достатньо для тимчасового продовження роботи персональних комп'ютерів і робочих станцій, невеликих серверів, торгово-касового обладнання, систем відеоспостереження та автоматизації, LED-освітлення та ін. чого достатньо коректного завершення роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог nJoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі nJoy.
Купити nJoy Horus Plus 1000 1000 ВА
Усі ціни 23 →nJoy nJoy Horus Plus 1000 (PWUP-LI100H1-AZ01B), Lin.int., AVR, 4 x Schuko, | 2 599 грн. |
ДБЖ Njoy (Horus Plus 1000) | 2 929 грн. |
Джерело безперебійного живлення NJOY Horus Plus 1000 (PWUP-LI100H1-AZ01B), | 2 599 грн. |
Njoy Horus Plus 1000 (PWUP-LI100H1-AZ01B) | 3 616 грн. |
Njoy Horus Plus 1000 (PWUP-LI100H1-AZ01B) | 3 720 грн. |
Модификації nJoy Horus Plus 1000
Ціни на nJoy Horus Plus 1000 |
---|---|---|---|---|
nJoy Horus Plus 1000 1000 ВА | від 2 490 грн. | 23 пропозиції | ||
nJoy Horus Plus 1500 1500 ВА | від 4 956 грн. | 23 пропозиції | ||
nJoy Horus Plus 2000 2000 ВА | від 5 523 грн. | 22 пропозиції |