ДБЖ Digitus DN-170111 800 ВА
Фото 8 |
Digitus DN-170111 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DN-170111 800 ВА
Усі ціни 9 →DIGITUS DN-170111 ИБП, UPS | 3 385 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП Digitus AVR-DN-170111 DN-170111 | 3 526 грн. |
Джерело безперебійного живлення DIGITUS All-in-One 800VA/480W (DN-170111) | 3 528 грн. |
Джерело безперебійного живлення Digitus All-in-One 800VA/480W (DN-170111) | 2 899 грн. |
Digitus Джерело безперебійного живлення All-in-One, 800VA/480W, LED, 4xSch | 3 450 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Digitus DN-170111
Ціни на Digitus DN-170111 |
---|---|---|---|---|
Digitus DN-170110 600 ВА | від 2 861 грн. | 36 пропозицій | ||
Digitus DN-170111 800 ВА | від 2 899 грн. | 9 пропозицій |