Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   RITAR

ДБЖ RITAR RTP1000 Proxima-D 1000 ВА

Фото - ДБЖ RITAR RTP1000 Proxima-D 1000 ВА
RITAR RTP1000 Proxima-D 1000 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею10 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги175-265 В
Максимальний струм10 А
Байпас (ввімкнення напряму)автоматичний
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність1000 ВА
Номінальна вихідна потужність600 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Вихідна частота50-60 Гц
Розеток з резервом4 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Загальна ємність батарей7 Агод
Кількість батарей2 шт.
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 40 °C
Розміри (ВхШхГ)188x120x350 мм
Вага9.6 кг
Дата додавання на E-Katalogчервень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.

Купити RITAR RTP1000 Proxima-D 1000 ВА

Усі ціни 17 →

ДБЖ RITAR RTP1000 Proxima-D (RTP1000D) RTP1000D

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
3 799 грн.

Ritar RTP1000 (600W) Proxima-D (RTP1000D)

Виробник: Ritar / Призначення: Для комп'ютера / Тип архітектури: Лінійно-інтерактивний (line-interactive) / Особливості: З дисплеєм
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 033 грн.

Ritar RTP1000 (600W) Proxima-D (RTP1000D)

Виробник: Ritar / Призначення: Для комп'ютера / Тип архітектури: Лінійно-інтерактивний (line-interactive) / Особливості: З дисплеєм
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 997 грн.

Источник бесперебойного питания Ritar RTP1000 (600W) Proxima-D (RTP1000D)

Мощность, Вт 600 Вт, Класс товара для домашних ПК, Форма выходного тока апроксимированная синусоида, Количество АКБ 2, Тип... щеизделия резервные с аппроксимированной синусоидой, ЖК-дисплей есть,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 218 грн.

Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP1000 (600W) Proxima-D (RTP1000D) RTP1000D

+ 94 балів ITbox, для відеоспостереження, для ноутбуків, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 600 Вт, 1... ще000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 165-275 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 2, LCD - дисплей, 340 х 140 х 160 мм, 9 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на RITAR RTP1000 Proxima-D 1000 ВА

Модификації RITAR RTP1000 Proxima-D

Ціни на RITAR RTP1000 Proxima-D
RITAR RTP1000 Proxima-D 1000 ВАвід 3 799 грн.18 пропозицій
RITAR RTP1200 Proxima-D 1200 ВАвід 4 262 грн.22 пропозиції
RITAR RTP1500 Proxima-D 1500 ВАвід 5 527 грн.31 пропозиція