ДБЖ Digitus DN-170110 600 ВА
Фото 8 |
Digitus DN-170110 600 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DN-170110 600 ВА
Усі ціни 34 →Digitus Digitus All-in-One (DN-170110) 600VA/360W 4xSchuko/3xC13 | 3 046 грн. |
Джерело безперебійного живлення DIGITUS 600VA/360W, LED, RJ45, USB, 4xSchu | 3 047 грн. |
ДБЖ Digitus all-in-one 600va/360w (DN-170110) DN-170110 | 2 891 грн. |
DIGITUS DN-170110 ИБП, UPS | 3 080 грн. |
Digitus All-in-One 600VA/360W Led (DN-170110) | 4 644 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Digitus DN-170110
Ціни на Digitus DN-170110 |
---|---|---|---|---|
Digitus DN-170110 600 ВА | від 2 861 грн. | 35 пропозицій | ||
Digitus DN-170111 800 ВА | від 2 899 грн. | 8 пропозицій |