ДБЖ Digitus DN170067 2000 ВА 9 Агод без дисплея
![]() |
Digitus DN170067 2000 ВА 9 Агод без дисплея |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити Digitus DN170067 2000 ВА 9 Агод без дисплея
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Digitus Line-Interactive LED 2000VA/1200W (DN170067) | 7 567 грн. | ![]() |
| 7 560 грн. |
| 7 566 грн. |
| 7 557 грн. | ![]() |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Digitus DN-170067 | 7 557 грн. | ![]() |
Модификації Digitus DN170067
| Ціни на Digitus DN170067 |
|---|---|---|---|---|
| Digitus DN-170063 600 ВА 7 Агод без дисплея | від 2 815 грн. | 42 пропозиції | ||
| Digitus DN-170064 800 ВА 9 Агод без дисплея | від 3 222 грн. | 4 пропозиції | ||
| Digitus DN-170064LCD 800 ВА 9 Агод дисплей | від 3 393 грн. | 4 пропозиції | ||
| Digitus DN-170065 1000 ВА 7 Агод без дисплея | від 4 435 грн. | 4 пропозиції | ||
| Digitus DN-170066 1500 ВА 9 Агод без дисплея | від 6 756 грн. | 1 пропозиція | ||
| Digitus DN170067 2000 ВА 9 Агод без дисплея | від 7 557 грн. | 5 пропозицій | ||