Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Фільтри для води   /   Ecosoft

Система очищення і пом'якшення Ecosoft FK 1665 CE

Фото - Фільтр для води Ecosoft FK 1665 CE
Ecosoft FK 1665 CE
Основне
Типсистема очищення і пом'якшення
Призначеннядля холодної води
Характеристики очищення
Швидкість фільтрації58.3 л/хв
Ресурс20 тис. л
Види фільтраціїорганічні домішки
залізо
Пом'якшувачі води
Об'єм іонообмінної смоли100 л
Витрата солі на регенерацію4.99 кг
Витрата води на регенерацію0.49 м³
Час регенерації110 хв
Тип використовуваної солітаблетована Ecosi
Регенераціяавтоматична
Підключення та картриджі
Діаметр з'єднання1"
Мін. робочий тиск2 атм
Макс. робочий тиск6 атм
Макс. робоча температура30 °C
Змінні картриджіEcomix
Додатково
Споживана потужність30 Вт
Дата додавання на E-Katalogлютий 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecosoft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecosoft.
Як вибрати фільтр та картриджі для водиКлючові критерії вибору системи фільтрації води та картриджів для неї

Купити Ecosoft FK 1665 CE

Усі ціни 20 →

Ecosoft Ecosoft FK1665CEMIXA

Система очистки воды Ecosoft FK1665CEMIXA - это проверенное устройство с большим количеством положительных отзывов. Сдержанны... щей дизайн черного цвета и многофункциональность подойдут для подключения к скважине или водопроводу в квартирах, коммерческих помещениях и коттеджах. Купить систему очистки вод
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
93 030 грн.

Фільтр комплексного очищення Ecosoft FK 1665 CE

Фільтр комплексного очищення Ecosoft FK 1665 CE Фільтр комплексного очищення Ecosoft FK 1665 CE - високопродуктивне обладнанн... щея, рекомендоване для встановлення в громадських закладах різного типу та призначення. Повністю автоматизоване керування. Ціна системи повністю відповідає її якості, ефективності та надійності. Добова продуктивність – до 75-80 кубометрів. В основі системи – завантаження
Smartfilter.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
74 844 грн.

Ecosoft FK-1665CE Фільтр комплексного очищення (3.90, 220 V) FK1665CEMIXA

Бренд: Ecosoft ; Тип товару: Фільтр; Тип установки: Балон; Діаметр різьблення: 1"; Призначення очищення: Комплексна ; Робоч... щеий тиск: 6; Спосіб фільтрації: Проточний; Макс. Вироб. (Куб. м / год): 3.90; Електроживлення: 220 V; Потужність (Вт): 30; Вага, кг): 120; Габарити: 1900х900х500; Виробник: Україна
Modernsys.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
83 355 грн.

Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1665CE (FK1665CEMIXA) FK1665CEMIXA

Максимальний тиск (бар): 6; Рейтинг фільтрації (мкм): 100; Призначення: Для квартири; Призначення: Для офісу; Призначення: Дл... щея будинку; Ширина (мм): 900; Глибина (мм): 500; Країна виробник товару: Україна; Тип: Система пом'якшення води; Тип очистки: Автоматичний; Споживана потужність (Вт): 30; Макс. робоча температура (°C): 30; Тип завантаження: Ecosoft Ecomix-A; Комплектація: Система пом'якшення води/Контролер/Фільтруючий матеріал/Сольовий бак/Інструкція; Пропускна здатність (м3/год): 3.9; Об'єм завантаження (л): 100; Висота (мм): 1900; Різьбове з'єднання (дюйми): 1
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
90 300 грн.

Комплексна система очищення води ECOSOFT FK-1665 CE Q3,9 м³/годину (FK1665CEMIXA) FK1665CEMIXA

Комплексна система очищення води ECOSOFT FK-1665 CE Q3,9 м³/годину FK1665CEMIXA
iVen.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
91 642 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Ecosoft FK 1665 CE

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна