Пластик для 3D друку Elegoo Rapid Standard Resin Grey 1kg 1 кг сірий (50.103.0129)
![]() |
Elegoo Rapid Standard Resin Grey 1kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegoo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elegoo Rapid Standard Resin Grey 1kg 1 кг сірий
Усі ціни 9 →Фотополімерна смола ELEGOO Rapid Standard Resin 1кг, сіра (50.103.0129) 50.103.0129 | 1 699 грн. |
Фотополімерна смола ELEGOO Resin, Rapid Standard 1кг, gray (50.103.0129) 50.103.0129 | 1 659 грн. |
Фотополімерна смола Elegoo Rapid Standard Resin 1kg Grey (50.103.0129) 50.103.0129 | 1 659 грн. | ![]() |
| 1 699 грн. |
| 1 659 грн. | ![]() |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →