Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Фільтри для води   /   Filtrons

Система очищення і пом'якшення Filtrons OTC1054B

Фото - Фільтр для води Filtrons OTC1054B
Filtrons OTC1054B
Основне
Типсистема очищення і пом'якшення
Призначеннядля холодної води
Характеристики очищення
Види фільтраціїхлор
залізо
марганець
Пом'якшувачі води
Об'єм іонообмінної смоли28.3 л
Витрата води на регенерацію0.13 м³
Тип використовуваної соліBirm
Ф-ція авторестарту
Регенераціяавтоматична
Підключення та картриджі
Діаметр з'єднання1"
Мін. робочий тиск3 атм
Макс. робочий тиск6 атм
Макс. робоча температура45 °C
Додатково
Споживана потужність30 Вт
Габарити153x26x26 см
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати фільтр та картриджі для водиКлючові критерії вибору системи фільтрації води та картриджів для неї

Купити Filtrons OTC1054B

Filtrons Filtrons Birm 1054 на клапане Clack TC (OTC1054B) OTC1054B

Система очистки воды Filtrons Birm 1054 на клапане Clack TC (OTC1054B) предназначена для сорбционной фильтрации потока от марганца и железа. Устройство улучшает качество питьевой и хозяйственно-бытовой воды, оснащено автоматическим клапаном, который обеспечивает регулярную промывку загрузки. Купить
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
25 924 грн.

Система пом'якшення води Filtrons 1054 на клапані Clack WS 1 TC, фільтруючий матеріал Birm - 28,3 л (OTC1054B) OTC1054B

Система пом якшення води Filtrons 1054 на клапані Clack WS 1 TC, фільтруючий матеріал Birm - 28,3 л (OTC1054B) пропонуємо вибрати та замовити від виробника Filtrons у каталозі товарів для опалення Теплорадість Наші менеджери допоможуть для вас гарні товари зверніться до чату на сайті або зателефонуйте за номером телефону (050) 741-51-55. Також, зам... щеов фільтри колонного типу від відомих брендів - тільки у нас.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
25 582 грн.

Система очистки води Filtrons Birm 1054 на клапані Clack TC (OTC1054B)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТехПроцес З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
25 613 грн.