3D-принтер Flashforge Adventurer 4
Видео 21Фото 3 |
Flashforge Adventurer 4 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Flashforge 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Flashforge.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Flashforge Adventurer 4
Все цены 7 →3D-принтер FlashForge Adventurer (FF-3DP-1NA4-01) FF-3DP-1NA4-01 | 43 907 грн. |
Flashforge ADVENTURER 4 (FF3DP1NA401) | 33 280 грн. |
Sygnis FlashForge Adventurer 4 | 34 112 грн. |
3D принтер FlashForge Adventurer 4 | 58 000 грн. |
3D-принтер FlashForge Adventurer (FF-3DP-1NA4-01) | 43 903 грн. |
Flashforge ADVENTURER 4 (FF3DP1NA401) | 34 112 грн. |
3D-принтер FlashForge Adventurer (FF-3DP-1NA4-01) | 43 897 грн. |
Принтер для новачків. Купив, налаштував стіл через візард, запхав філамент і можна одразу друкувати. Не треба нічого калібрувати та підкручувати. Дорого але воно варто зекономлених нервів на налаштуванні моторів та екструдера. Закритий корпус. В мене коти, мені це було принципово, щоб хутро не потрапило. Тихий, шум на рівні ігрового комп'ютера, під час гри що вибаглива до графічної карти. Тобто в основному це звук вентилятора. Завдяки фільтру повітря, при друці PLA запахів фактично немає. Можна сидіти поруч з ним. Легке налаштування при першому старті. Друкує прямо зі старту дуже добре, ніяких "слонячих ніг". Занадто чутливий тачскрін. Тобто один тап іноді розпізнає як 2-3. По меню ще туди-сюди нормально ходити, але от калібровку столу пройти було просто нереально після 3-4 точки вилітає в головне меню бо йому десь здалося що я натиснув Back. Мерзотно пищить на старті, як і будь-який китайський виріб. Софт FlashPrint тупить якщо створюєш купу копій якоїсь маленької деталі, якої ти хочеш надрукувати декілька екземплярів. Flashforge раніше клало по 2 головки: на 240 та 265 градусів. Зараз же 265 стала опціональною, тож більше не кладуть. Отже ABS та інші тверді пластики, друкувати авжеж можна, тільки треба спочатку докупити головку. Деталі приліпають до столу аж занадто. Тобто в когось проблема щоб деталі не зсунулися під час друку, а тут навпаки доволі складно деталі зняти, щоб не пошкодити. Стіл магнітний і магніт на мою думку занадто сильний, тож знімати ок, але вставляти не дуже, бо митєво прилипає, а треба ще в пази влучити. Anton Kukoba: пользуюсь Flashforge Adventurer 4 менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →