Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Планшети   /   Fossibot
Планшет

Fossibot DT3

256 ГБ
Фото - Планшет Fossibot DT3 256 ГБ
Відео 2Фото 8
Fossibot DT3 256 ГБ
Система:Android 15
Діагональ дисплея:10.4 "
Роздільна здатність:2000х1200 пікс.
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
CPU (GPU):Dimensity 7300 (Mali-G615)
Камера:64 МП
Селфі камера:32 МП
Ємність батареї:21600 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:1070 г
Потужний туристичний (кемпінговий) світильник (1 Вт).

Захищений планшет 2025 модельного року, розрахований на експлуатацію в складних умовах — на будівельних майданчиках, у польових виїздах, експедиціях і туристичних походах. Відповідає стандартам пило- та вологозахисту IP68/IP69K, а також військовому стандарту стійкості до ударів, вібрацій і температурних перепадів MIL-STD-810. Корпус виконаний з металу, має товщину 20,5 мм і важить 1070 г — масивність тут не недолік, а наслідок посиленої конструкції та ємного акумулятора.

До речі, про акумулятор: батарея на 21 600 мАг з підтримкою 66-ватної швидкої зарядки забезпечує багатоденну автономність і за потреби дозволяє використовувати пристрій як зовнішнє джерело живлення для підзарядки смартфона чи іншої портативної електроніки. Додаткова нестандартна особливість планшета Fossibot DT3 — вбудований в корпус 1-ватний кемпінговий ліхтарик, який стане в пригоді в поході або при роботі в темну пору доби. Незважаючи на вузьку захищену спеціалізацію, апаратна начинка відповідає середньому сегменту: 8-ядерний процесор MediaTek Dimensity 7300 з частотою до 2,5 ГГц працює в парі з 12 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4X та сховищем UFS 2.2 на 256 ГБ.

В тесті AnTuTu пристрій набирає близько 671 000 балів. 10,4-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 2000х1200 і піковою яскравістю до 440 ніт зберігає читабельність на вулиці. З комунікаційних можливостей вирізняються підтримка 5G на двох nano-SIM, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, а також NFC-модуль з можливістю роботи з банківськими картами. Тилова 64-мегапіксельна камера на сенсорі Samsung S5KGW1-SP03 з діафрагмою f/1.8 стане в пригоді для документування об'єктів та робіт.

Всі характеристики
Характеристики DT3
Основне
Операційна системаAndroid 15
Дисплей
Дисплей10.4 "
2000х1200 пікс.
224 ppi
IPS
датчик освітлення
Яскравість400 – 440 ніт
Співвідношення дисплей/корпус75 %
Апаратна частина
Процесор (графіка)Dimensity 7300 (Mali-G615)
Частота процесора2.5 ГГц
Кількість ядер процесора8
Оперативна пам'ять12 ГБ
Тип ОЗПLPDDR4X
Вбудована пам'ять256 ГБ
Специфікація пам'ятіUFS 2.2
Слот для карт пам’яті
Макс. об'єм картки2048 ГБ
Результати тестів
AnTuTu Benchmark671 000 points
Geekbench2972 points
Зв'язок та передача даних
SIM-картаnano-SIM 2 шт.
Стандарт зв'язку5G
Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetoothv5.3
NFC-чип / з підтримкою банківських карток /
Порти підключенняUSB-C
Навігація
GPS-модуль
Підтримка ГЛОНАСС
Підтримка Galileo
Цифровий компас
Камера
Основна64 МП / f/1.8, Samsung S5KGW1-SP03, 1/2.3" /
автофокус
спалах
Зйомка Full HD (1080P)30 к/с
Камера (фронтальна)32 МП / f/2.0, Sony IMX616, 1/2.76" /
Додатково
ДодатковоFM-приймач
сканер відбитка збоку
гіроскоп
Акустикастереозвук / 4 динаміки /
Джерело живлення
Ємність батареї21600 мАгод
Швидка зарядка+
Потужність зарядки66 Вт
Інше
Захист від вологиIP68/IP69K
Захист від ударівMIL-STD-810
Матеріал корпусуметал
Розміри253.4x163.25x20.5 мм
Вага1070 г
Офіційний сайтfossibot.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fossibot 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fossibot.

Купити Fossibot DT3 256 ГБ

Усі ціни 42 →

Fossibot Планшет Fossibot DT3 12/256GB LTE Blue

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
13 799 грн.

Планшет Fossibot DT3 12/256GB Blue

Комплектація товару До комплекту постачання входять: планшет Fossibot DT3 12/256GB Gray, зарядний пристрій, кабель USB, ко... щеристувацька документація. Основна інформація Fossibot DT3 12/256GB Gray — це продуктивний сучасний планшет, створений для роботи, навчання та мультимедійних завдань. Він поєднує великий обсяг оперативної та вбудованої пам’яті, потужну апаратну платформу та зручний дисплей для
Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
13 898 грн.

Планшет Fossibot DT3 12/256GB 5G Grey

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
13 599 грн.

Планшет Fossibot dt3 12/256Gb Gray lte 10.4" 21560 мАг eu

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
14 068 грн.

Планшет Fossibot DT3 12/256Gb Grey

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 1 міс.
Поскаржитись
13 104 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Fossibot DT3 256 ГБ

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди